czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Nasi policjanci stanęli na podium

Dodano:
garwolin - Nasi policjanci stanęli na podium

Policjanci z Garwolina stanęli na podium w wojewódzkich eliminacjach XXVIII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji – Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku”.

W Centrum Szkolenia Policji w Legionowie w dniach 28 – 29 czerwca br. pary patrolowe policjantów prewencji, które zwyciężyły w eliminacjach na szczeblu komend miejskich i powiatowych Mazowsza, przystąpiły do rywalizacji o tytuł najlepszej pary patrolowej „Patrol Roku” oraz najlepszego strzelca KWP zs. w Radomiu. W konkursie na szczeblu wojewódzkim policjanci rywalizowali m.in. podczas:

- testu z wiedzy policyjnej,

- strzelania sytuacyjnego,

- sprawdzianu sprawności fizycznej.

Rywalizacja podczas zawodów przebiegała na bardzo wysokim poziomie, a najlepszymi parami patrolowymi okazali się:

I miejsce - st. sierż. Mateusz Kwiatkowski oraz post. Przemysław Zdral z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu,

II miejsce - st. sierż. Maciej Morawski oraz st. post. Kacper Witkowski z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu

III miejsce - podkom. Kamil Kowalski oraz post. Patryk Paprota z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Najlepszym strzelcem okazał się st. post. Marcin Ciuchciński z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Policjantom biorącym udział w zawodach pogratulował i wręczył pamiątkowe dyplomy oraz puchary Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu nadinsp. Waldemar Wołowiec, Komendant Centrum Szkolenia Policji w Legionowie insp. Ryszard Jakubowski oraz Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji KWP zs. w Radomiu kom. Krzysztof Maćkula.

REKLAMA:


Zdjęcie: KPP Garwolin


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Pendrive (, #IP a0396eb610) Odpowiedz

Są dobrzy wyslac ich pod granice z Białorusią.Tam każdy się przyda a jeszcze jak są dobrze przeszkoleni to jeszcze lepiej.I szkolić następnych.