czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Policjanci ruszyli nad wodę. Co tam robią?

Dodano:
garwolin - Policjanci ruszyli nad wodę. Co tam robią?

W ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, mundurowi patrolują rejon zbiorników wodnych i zwracają uwagę na wszelkie niebezpieczne zachowania.

Trwają wakacje. Wiele osób każdą wolną chwilę spędza nad wodą. Warto pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, by wypoczynek nie zakończył się tragicznie.

Od kilku dni garwoliński policjanci dokładnie sprawdzają zbiorniki wodne znajdujące się w miastach i gminach. - Mundurowi, w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, patrolują rejon zbiorników wodnych i zwracają uwagę na wszelkie niebezpieczne zachowania - informuje podkom. Małgorzata Pychner, z KPP w Garwolinie.

Funkcjonariusze czuwają nad tym, by plażowicze i miłośnicy wodnych kąpieli spędzili ten czas beztrosko. Prowadzą także działalność profilaktyczną, w ramach której przypominają zasady bezpiecznego wypoczynku, informują o istniejących zagrożeniach, radzą jak unikać niebezpieczeństw. - Podczas pikników rodzinnych oraz spotkań z dziećmi i młodzieżą prowadzą szerokie działania edukacyjne - dodaje policjantka.

Fot. KPP w Garwolinie

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.