czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Staranował dwa samochody

Dodano:
garwolin - Staranował dwa samochody

Agresywny mężczyzna do tego kopał i szarpał bramę wjazdową jednego z osiedli.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu (4.07) po północy na ulicy Korczaka w Garwolinie. Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali 49–letniego mężczyznę, który jadąc volkswagenem staranował dwa zaparkowane samochody. Mieszkaniec powiatu garwolińskiego był pobudzony i agresywny, kopał i szarpał bramę wjazdową jednego z osiedli. Funkcjonariusze obezwładnili go i przewieźli do policyjnego aresztu.

- Badanie alkomatem wykazało, że 49-latek był nietrzeźwy. Miał ponad promil w organizmie. Jak przyznał, wcześniej pił wódkę. Z uwagi na podejrzenie, że mógł też znajdować się pod wpływem substancji psychotropowych pobrano krew do dalszych badań - informuje podkom. Małgorzata Pychner, oficer prasowa KPP w Garwolinie.

Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym i uszkodzenie bramy wjazdowej. Może mu grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 

REKLAMA:


Zdjęcie poglądowe: Pixabay


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.