czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Nie ma imprezy bez tej piosenki. Skolim wkrótce zaśpiewa ją u nas

Dodano:
garwolin - Nie ma imprezy bez tej piosenki. Skolim wkrótce zaśpiewa ją u nas

Już w tę niedzielę odbędzie się kolejna edycja wydarzenia charytatywnego Spotkajmy się w Miastkowie. Będzie można pomóc, świetnie się przy tym bawiąc.

"Wyglądasz idealnie" to hit, który nucą prawie wszyscy. Utwór ma ponad 180 milionów wyświetleń w serwisie YouTube i wciąż jest grany. To piosenka, bez której nie może się odbyć żadna impreza, a wkrótce będzie można ją wysłuchać osobiście. Skolim bowiem wystąpi w Miastkowie Kościelnym na wydarzeniu "Spotkajmy się w Miastkowie".

Oczywiście to nie jedyny punkt tej imprezy, ponieważ jak zwykle organizatorzy przygotowali program, koło którego nie można przejść obojętnie. Zabawa rozpocznie się o 12 na boisku przy ul. Szkolnej. Skolim na scenie ma się pojawić o 15.00. Wcześniej o 14.00 wystąpi zespół Camasutra, o 17.00 Miły Pan, a o 17.45 Fajzer. Po koncercie odbędą się licytacje, a później ciąg dalszy występów.

Poza tym będzie aktywna strefa, plac motocykli, wystawa sprzętu rolniczego, dmuchańce, malowanie twarzy, wata, popcorn i dużo innych atrakcji. To będzie dzień pełne dobrych emocji, podczas którego całe rodziny będą mogły się świetnie bawić, a przy tym pomóc dzieciom, które potrzebują pieniędzy na kosztowne leczenie. Podczas piątej edycji wydarzenia "Spotkajmy się w Miastkowie" zbierana są środki na rzecz Igusi, Gabrysi, Filipka i Marcelka. Dodajmy, że już można pomóc, biorąc udział w licytacjach, które odbywają się na grupie Licytacje "Spotkajmy się w Miastkowie". Fantów jest cała masa, m.in. kolacja z radnym, przejażdżka polonezem, słuchawki bezprzewodowe, czy serwis klimatyzacji.

REKLAMA:
Fot. FB/Skolim


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.