czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Zróbcie zapasy książek. Biblioteka będzie nieczynna

Dodano:
garwolin - Zróbcie zapasy książek. Biblioteka będzie nieczynna

Zróbcie zapasy książek, biblioteka będzie czynna tylko do piątku, 12 lipca. Później nastąpi dwutygodniowa przerwa.

Placówka będzie nieczynna od 15 do 31 lipca. W tym czasie odbywać się w niej będzie skontrum, czyli kontrola wszystkich zarejestrowanych zbiorów biblioteki w zakresie księgowym i finansowymi. 

Pracownicy już wcześniej apelowali i zachęcali, aby uzupełnić zapasy na czas zamknięcia oraz oddać zaległe pozycje. 
W czasie trwania kontroli będzie można korzystać z filii placówki. Będą one czynne w wyznaczone dni. I tak, filia w Gocławiu czynna będzie we wtorek 16, 23 i 30 lipca. W Puznówce w środy: 17,24 i 31 lipca, a w Trąbkach w czwartek 18 lipca. 
1 sierpnia ponownie będzie można korzystać z zasobów Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Pilawie. Przypomnijmy jest ona czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 18.00, w sobotę od 8.00 do 14.00.

REKLAMA:


Fot. Biblioteka w Pilawie


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.