reklama

Zmarł Tadeusz Miętus

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Zmarł Tadeusz Miętus - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z GarwolinaKapelmistrz i twórca sukcesów Orkiestry OSP Garwolin w latach 80-tych XX w. Miał 91 lat.
reklama

Śp. Tadeusz Miętus zmarł 11 września. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek (13 września) o godzinie 15:00 w Kolegiacie Przemienienia Pańskiego w Garwolinie, po czym Ciało zotanie złożone na miejscowym cmentarzu.

Kapelmistrz w 2016 roku otrzymał tytuł "Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego" w dziedzinie Kultura i Sztuka.

Cztery lata później, w 2020 r. został odznaczony złotym medalem "W służbie Bogu i Ojczyźnie" za ponad 50-letnią działalność w Orkiestrze Dętej OSP Garwolin.
@@@
Zdjęcie: Orkestra OSP Garwolin

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
logo