Wiadomości z Garwolina

Kosze wielkanocne dla firm – zamów już teraz!

Dodano:
garwolin - Kosze wielkanocne dla firm – zamów już teraz!

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. To ostatni dzwonek, aby zamówić świąteczne upominki firmowe!

Jak co roku w okresie Wielkanocy wielu przedsiębiorców zaczyna poszukiwać odpowiednich upominków dla swoich pracowników, a także ważnych klientów i kontrahentów. Jednym ze sprawdzonych wyborów są wtedy kosze wielkanocne – wypełnione po brzegi różnymi świątecznym słodkościami oraz innymi produktami upominkowymi.

Wręczanie sobie upominków w firmach jest obecnie coraz częstsze. To nie tylko wyraz szacunku oraz pamięci, ale również metoda marketingowa – pozwala na zbudowanie pozytywnego wizerunku oraz poprawę stosunków w biznesie. Niewielkim kosztem przedsiębiorca może wtedy uzyskać bardzo dobre efekty, które będą procentowały także w przyszłości.
 
Kosze wielkanocne – najlepsze dla firm

Z okazji świąt Wielkanocy warto także wręczać sobie upominki biznesowe – są one przekazywane głównie pracownikom, ale również mogą być podarowane klientom i kontrahentom firmy. W tej roli, jak już wspomnieliśmy, doskonale sprawdzają się kosze wielkanocne. Są one uniwersalnym, pozytywnym oraz przystępnym cenowo pomysłem na prezent, który można podarować niezależnie od branży, w której firma działa.

W koszach upominkowych tego rodzaju można znaleźć wiele różnych produktów. Najczęściej zawierają one rozmaite słodkości, na przykład cukierki, czekolady, ciasteczka, ale też takie produkty jak bakalie, orzechy, herbaty, kawy, dobre alkohole – wina, koniaki, whisky, nalewki czy miody.

Aby podkreślić nastrój świąt, upominki są także związane tematycznie z Wielkanocą – są zdobione świątecznymi motywami, na przykład kurczaczków, zajączków, pisanek. Do produktów spożywczych mogą by również dodane różne inne upominki świąteczne, na przykład pisanki, kurczaczki i inne dekoracje wielkanocne. Niektóre firmy uzupełniają swoje kosze wielkanocne różnymi gadżetami firmowymi, na przykład długopisami, kubkami, notatnikami.
Całość zamknięta jest w dekoracyjnym opakowaniu, na przykład koszu wiklinowym, pudełku kartonowym czy w drewnianej szkatułce. Dzięki temu upominek jest bardzo elegancki i przez to dobrze świadczy również o osobie, która go wręcza.
 
Kosze upominkowe – warto zamówić gotowe

Wprawdzie kosze wielkanocne można przygotować samodzielnie, ale wtedy, gdy do wykonania mamy wiele takich upominków, czas ich komponowania może być bardzo długi. W sklepach możemy znaleźć produkty do przygotowania koszów prezentowych, ale pamiętajmy o tym, że znacznie wygodniejszym rozwiązaniem jest zakupienie od razu gotowych produktów.

W tworzeniu koszów wielkanocnych doświadczenie posiada firma Nobilia, która zajmuje się ich komponowaniem już od wielu lat. Z jej usług korzystają przedsiębiorcy w całym kraju. W jej asortymencie można znaleźć wiele rodzajów koszów upominkowych przeznaczonych nie tylko na święta, ale również na wiele innych okazji.

Firma Nobilia posiada w ofercie kosze wielkanocne w wielu wariantach do wyboru – dostępne są kosze mniejsze, ale też bardziej obfite, dlatego klienci mogą dobrać takie, które będą optymalnym rozwiązaniem pod kątem kosztów oraz zawartości.

Oferowane przez firmę gotowe kosze na Wielkanoc są dostarczane bezpośrednio do klienta na wskazany adres. Zamówienie można złożyć kontaktując się z Działem Handlowym.

Ile kosztują kosze upominkowe na Wielkanoc?


Ceny związane z zakupieniem kosztów upominkowych zależne są przede wszystkim od ich zawartości, a także od liczby zamówionych produktów – w przypadku większych zamówień można negocjować cenę.

Mniejsze kosze wielkanocne kosztują najczęściej od 50 do 70 złotych, z kolei te większe to wydatek nawet około 200-300 złotych. Najwięcej zapłacimy za kosze upominkowe z alkoholami z górnej półki.

Święta Wielkanocy zbliżają się wielkimi krokami – warto już teraz pomyśleć o zamówieniu koszów wielkanocnych na tę okazję. Szybsze złożenie zamówienia sprawi, że paczki na pewno pojawią się u klienta w terminie. Zakupy można wykonać już teraz on-line – bez potrzeby wychodzenia z biura!
 

Artykuł sponsorowany