KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Nie ma jak pompa - koncert uczniów Best Vocal Studio

Dodano:
garwolin - Nie ma jak pompa - koncert uczniów Best Vocal Studio

W czwartek 12 kwietnia odbył się koncert piosenki aktorskiej pod tytułem "Nie ma jak pompa" w wykonaniu uczniów Best Vocal Studio. W programie znalazły się najbardziej znane i te mniej znane utwory z repertuaru Agnieszki Osieckiej. Na scenie zaprezentowało się około 80 wykonawców w wieku od 8 do 19 lat. Do koncertu uczniów przygotowały aktorka Hanna Piaseczna i nauczycielka śpiewu w BVS Aurelia Luśnia.

Oprócz licznych prób uczniowie BVS i organizatorzy koncertu, zadbali również o całą oprawę sceniczną, by koncert wypadł jak najlepiej i został na długo w pamięci słuchaczy. Wydarzenie poprzedziły sesje zdjęciowe, które młodzi artyści mieli na kila dni przed, i w dniu koncertu.

- Cześć sesji zdjęciowych uczniowie zrobili we własnym zakresie, a część zdjęć wykonała Hanna Piaseczna. Również wygląd sceniczny wokalistów powstał pod okiem współpracującej z nami od lat aktorki. Uczniowie na wydarzenie wypożyczyli sobie stroje, a jedna z mam sama przygotowała stroje dwóm dziewczynkom  - mówi Aurelia Luśnia, nauczycielka śpiewu w BVS.

Oryginalne aranżacje muzyczne do koncertu młodzi artyści zawdzięczają Fundacji Okularnicy, znajomym i współpracownikom Best Vocal Studio.

- Staraliśmy się by utwory były dobrane do wokalistów przede wszystkim tekstowo. I tak młodsi uczestnicy śpiewali: „Jadą wozy kolorowe”, „Cyganek”, albo „Kolorowe Jarmarki”. Starsi zaprezentowali utwory zarówno trudniejsze testowo, jak i wokalnie – mówi Aurelia Luśnia.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 91

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.