KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Najlepszy prezent pod słońcem? List od Świętego Mikołaja!

Dodano:
garwolin - Najlepszy prezent pod słońcem? List od Świętego Mikołaja!

Dla dziecka nie ma chyba większego szczęścia niż prezent od Świętego Mikołaja. Szczególnie wtedy, gdy prezent okazuje się dokładnie taki, jaki dziecko sobie zamarzyło. No, może jedna rzecz jest od prezentu jeszcze lepsza: list od samego Świętego Mikołaja! Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak sprawić, by najbliższe święta były dla twojego dziecka czasem magicznym, list od Świętego Mikołaja może okazać się strzałem w dziesiątkę!

Jak dostać list od św. Mikołaja?

Żeby dostać list, często trzeba najpierw napisać list. Ta prawda dotyczy bardzo wielu rodzajów wiadomości, w tym listu od Świętego Mikołaja. Jeśli chcesz, by Mikołaj napisał do twojego dziecka, powinieneś więc najpierw poświęcić chwilę, by razem z dzieckiem napisać do niego. Znajdź chwilę czasu na opracowanie treści, napisanie i ozdobienie listu do św. Mikołaja. Spraw, by pisanie go było świetną zabawą. Możesz w tym celu przyszykować przybory plastyczne i zachęcić dziecko do wykazania artystycznej inwencji twórczej. Im więcej energii i zaangażowania poświęci twoja pociecha na stworzenie listu, tym większą radość sprawi jej odpowiedź od Mikołaja.

Co napisać w liście?


W liście do św. Mikołaja powinny być zawarte podstawowe informacje dotyczące twojego dziecka, takie jak mię, wiek i zainteresowania. Spróbuj zachęcić swoją pociechę, by opowiedziało Mikołajowi coś o sobie i o przygodach, jakie w ostatnim roku przeżyło. Doskonale będzie także, jeśli dziecko napisze w liście, jakie ma plany na najbliższy czas, kim chciałoby zostać i, co chyba dla niego w tym momencie najważniejsze, jakie prezenty chciałoby otrzymać. To ostatnie jest świetną okazją dla ciebie, jako rodzica, żeby zorientować się, co marzy się twojemu dziecku. Dzięki temu nie będziesz musiał się zastanawiać, co w Wigilię położyć pod choinkę.

Wiadomość od Mikołaja

Wyobraź sobie zachwyt na twarzy twojego dziecka, gdy otworzy wysłany specjalnie do niego list od samego Świętego Mikołaja! Tradycyjny, zaadresowany do twojej pociechy list ze złotą pieczęcią Mikołaja sprawi wielką radość dziecku, szczególnie jeśli będzie on w stanie samodzielnie go przeczytać. Jeśli jednak twoja pociecha jest na to jeszcze zbyt mała, odpowiedź od Mikołaja może przybrać także formę wiadomości wideo, w której Mikołaj zwróci się bezpośrednio do dziecka, opowie o swojej pracy i pokaże swój warsztat pracy. Będzie to najlepszy prezent, jaki twoje dziecko może kiedykolwiek otrzymać!

Artykuł sponsorowany