reklama

Weekend z medalami zawodników MKS Garwolin

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Weekend z medalami zawodników MKS Garwolin - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport19 listopada 2016 odbyło się w Warszawie Grand Prix Victora Seniorów w Badmintonie. Nie mogło zabraknąć na tym turnieju zawodników MKS Garwolin, którzy świetnie się zaprezentowali zajmując miejsca na podium. Badmintoniści z Garwolina bardzo dobrze poradzili sobie również na zawodach z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny rozgrywanych tego samego dnia. Dzień później zawodnicy zaprezentowali się z dobrej strony na Grand Prix Mińska Mazowieckiego.
reklama

19 listopada 2016 w Warszawie odbyło się Grand Prix Victora Seniorów w Badmintonie. Nie mogło zabraknąć na tym turnieju zawodników MKS Garwolin. Badmintoniści świetnie się zaprezentowali zajmując miejsca na podium. Wyniki poniżej:

Singiel mężczyzn 45+ I miejsce Andrzej Dadas
Debel kobiet 45+ II miejsce Agnieszka Brojek/Maria Brzeźnicka (fot. nr 1)
Gra mieszana 45+ I miejsce Maria Brzeźnicka/S. Wikło...
III miejsce Agnieszka Brojek/J.Orzoł
Debel męski 55+ III miejsce Jerzy Rybicki/J.Pękacki
Singiel mężczyzn 60+ III miejsce Jerzy Rybicki
Debel męski 65+ II miejsce Jerzy Stachowski/Cz. Gazda
III miejsce Przemysław Grześkowiak/J.Wrzodek
Singiel mężczyzn 70+ I miejsce Przemysław Grześkowiak
III Jerzy Stachowski

Szczegółowe wyniki z turnieju

@@@
Również 19 listopada w Lublinie odbyły się „Rozgrywki nocne”, kolejny turniej zaliczany do cyklu Grand Prix Lubelszczyzny.
Magdalena Nogal wygrała rywalizację w singlu kobiet w kategorii A, natomiast jej brat nie miał sobie równych wśród mężczyzn. Rodzeństwo wspólnie wystąpiło w grze podwójnej i tam również nie zaznało goryczy porażki przypieczętowując podwójne zwycięstwo.

Szczegółowe wyniki z turnieju
 

20 listopada w kolejnym turnieju z cyklu Grand Prix Mińska Mazowieckiego w badmintonie bardzo dobre rezultaty osiągnęło troje zawodników Klubu z Garwolina.  Mateusz Duchna zajął miejsce tuż za podium, Andrzej Winek zajął miejsce V, a Kacper Winek był VI.
Następny turniej z tego cyklu już 11 grudnia 2016.

Zajrzyj na fanpage Klubu


Fotografia: Krystyna Cielecka, Kacper Winek i Mateusz Duchna

reklama

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
logo