Według założeń wójta hala najprawdopodobniej powstanie za Szkołą Podstawową i Przedszkolem w Michałówce (od strony Trąbek).
- Przed nami jeszcze długa droga. Musimy najpierw pozyskać grunty od Nadleśnictwa. Chcemy wybudować pełnowymiarową, nowoczesną halę sportową z trybunami, gdzie będą mogły odbywać się imprezy sportowej rangi wojewódzkiej. Już od pewnego czasu otrzymuję sygnały, że mieszkańcom gminy Garwolin hala sportowa jest potrzebna. Nie mamy - jako gmina - gdzie organizować swoich imprez sportowych. Musimy korzystać z innych hal np. na terenie Garwolina – mówi wójt gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk.Według wstępnych założeń nowa hala miałaby być oddana do użytku za 5 lat.
@@@
reklama


Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.