Mecz rozgrywał się głównie w środkowej części boiska. Żadna z drużyn nie potrafiła wypracować dogodnej sytuacji bramkowej. Ogólnie meczbył prowadzony w szybkim tempie, z dużym poświęceniem i walką na całym boisku. Kluczowym momentem okazała się 44’, gdzie po ostrym faulu żółtą kartkę ujrzał Robert Kwiatkowski, który nie mógł się pogodzić z decyzją sędziego. Po chwili za niesportowe zachowanie zobaczył czerwoną kartkę.
Drugą połowę Wilga zaczęła w osłabieniu, ale pomimo jednego gracza mniej nie cofnęła się do obrony. Duże zaangażowanie całego zespołu, walka i poświęcenie zawodników pozwoliło dowieść remis do końca meczu. Najładniejszą akcje w meczu przeprowadził Piotr Talar, który ograł kilku zawodników Sparty i wyłożył piłkę na piąty metr, lecz ta bezpańsko przeszła w wzdłuż pola karnego mijając naszych zawodników. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.
@@@
- Ogólnie trzeba być zadowolonym z punktu. Grając w osłabieniu zostawiliśmy dużo zdrowia na boisku i za to chciałem podziękować chłopakom. Też trzeba pamiętać, że graliśmy bez czterech podstawowych zawodników – skomentował trener Wilgi Garwolin Marek Krawczyk.
Następny mecz w sobotę o godz. 13.00. Wilga zagra z Mszczonowianką
Wilga Garwolin – Sparta Jazgarzew 0:0
Wilga: Bednarski, Talar, Karol Zawadka, Gac, Kwiatkowski 44’ Czerwona kartka, Zalewski, Korgul, Papiernik (W.Majsterek), Pyra (Ł. Kowalski), B.Kowalski
Komentarze (0)