reklama

JEAN MARX SANTEL wystąpi w Sulbinach

Opublikowano:
Autor:

JEAN MARX SANTEL wystąpi w Sulbinach - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z GarwolinaJean-Marx Santel to amerykański gitarzysta i piosenkarz pochodzenia haitańskiego. Wychował się w Nowym Jorku, który jest wytworem wielokulturowości i lawiny wpływów jakie można odnaleźć w tej wyjątkowej Metropolii. Na koncert wstęp wolny!
reklama

Jego podejście do muzyki jest mocno zakorzenione w tradycji karaibskiej i rockowej, zapoczątkowanej przez Jimi Hendrixa
W twórczości Santela słychać elementy Bluesa, Funku, Jazz-Improv, Psychedelii czy World-Beat.

Czerpie inspiracje od takich wizjonerów jak Beatlesi, Bob Marley, Neil Young, Carlos Santana i Marvin Gaye poprzez współczesnych artystów, takich jak Living Colour, Lenny Kravitz czy Ben Harper.
Jean-Marx łączy sztukę pisania piosenek z intensywną grą na gitarze tak, aby każdy występ był wyjątkowy.
Do tej pory koncertował w Ameryce Północnej, Europie i na Karaibach, dzieląc scenę z takimi artystami jak: Gov’t Mule, The Barenaked Ladies, Ben Harper oraz Innocent Criminals, Blues Traveller czy Allman Brothers.

Koncert odbędzie się 10 kwietnia o godzinie 19:00 w GCAK w Sulbinach. Wstęp wolny.@@@

reklama

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
logo