Gminny Dom Kultury w Sobolewie zaprasza 1 czerwca (sobota) na Gminny Dzień Dziecka.
- Ten wyjątkowy dzień rozpoczniemy w sali widowiskowej GDK o godz. 14.00 spektaklem "Magiczne zaklęcie", który przygotowujemy wspólnie z naszymi seniorami z Klubu Seniora "Pogodni". Pewien młody książę, będzie musiał szybko znaleźć żonę. Czemu szybko? Tego dowiecie się na przedstawieniu, na które zapraszamy całymi rodzinami - zachęcają organizatorzy.
Kolejne atrakcje będą odbywały się w parku. Nie zabraknie zabaw dla dzieci, dmuchanych zjeżdżalni, baniek mydlanych, malowania buzi, kolorowych balonów, strażackiej piany oraz dobrej muzyki.
Na wszystkich będą czekały także przepyszne bufety.

@@@
Zdjęcie poglądowe: Canva
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.