Ciekawe tematy z Garwolina

Wybieramy koszulę damską do pracy

Dodano:
garwolin - Wybieramy koszulę damską do pracy

Ogólnie rzecz biorąc, business casual oznacza spodnie, które nie są dżinsami i koszule damskie lub ładny top, spódnicę lub sukienkę. Popularne kombinacje często zawierają:   • bluzkę z marynarką i czarnymi spodniami
    • koszul i spódnicę
    • sukienkę o długości do kolana lub nieco dłuższą

Niektóre biura pozwalają na dżinsy i polo w ramach "business casual", a inne mają nawet luźniejsze definicje. To zależy od Twoich norm pracy – jednak w każdym przypadku koszule damskie będą jak najbardziej odpowiednie.

Biznesowe koszule damskie na co dzień

Dla każdego świeżo upieczonego absolwenta lub specjalisty, który ma zacząć pracować, i potrzebuje pomysłów na to, jak wygląda biznesowa szafa takie podpowiedzi są tak samo istotne, jak dla doświadczonych bizneswoman, które po prostu szukają nowych pomysłów, na to jak wykorzystać koszule damskie w codziennych, biurowych stylizacjach. Sporo inspiracji można znaleźć na https://manwoman.co/, jak również w dalszej części tego artykułu.

Nie lekceważ efektu, jaki eleganckie koszule damskie mogą dodać nawet najbardziej przyziemnym spodniom. Jeśli masz ochotę założyć do nich blezer, jest to do przyjęcia, szczególnie biorąc pod uwagę zakres damskich blezerów w dzisiejszych czasach, ale raczej unikaj tego elementu garderoby w trakcie rozmów biznesowych.

Co, jeśli przeprowadzasz rozmowy biznesowe w bardziej swobodnym środowisku, takim jak startup? Ujmijmy to w ten sposób: nawet jeśli CEO ma na sobie bluzę i dżinsy, nie oznacza to, że on / ona myśli, że inni powinni pojawić się podobnie ubrani. Również i tutaj lepiej postawić na eleganckie koszule damskie zamiast t-shirtu z logo ulubionego zespołu.

Zainwestuj w klasykę i jakość

Nawet jeśli uwielbiasz zakupy, kupowanie ubrań do pracy brzmi jak, no cóż, praca? Wyobraź sobie, że wydajesz część swojej ciężko zarobionej gotówki na coś tak nudnego, jak białe koszule damskie, które nie są wystarczająco interesujące, by ubrać je na imprezę, ale też nie mogą wyglądać marnie. Zainwestuj więc w klasykę wysokiej jakości, by nie musieć ich często wymieniać.

Zobacz więcej: https://www.menopauza.pl/plaszcz-damski-jak-dobrac-go-do-sylwetki/

Artykuł sponsorowany