KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Taneczne show podczas Dni Garwolina

Dodano:
garwolin - Taneczne show podczas Dni Garwolina

Uczestnicy niedzielnego świętowania Dni Garwolina jak co roku mieli okazję obejrzeć występy taneczne szkół tańca i grup tanecznych działających na terenie Garwolina. Podczas Dni Garwolina lokalni tancerze zaprezentowali efekty swojej całorocznej pracy.

Jako pierwsi koło sceny na Zarzeczu zaprezentowali się uczniowie szkoły tańca Studia Ruchu Kordaszewscy, którzy zatańczyli min.: walca angielskiego, wiedeńskiego, czy polkę. Następnie wystąpiły cheerleaderki i gimnastyczni z Międzyszkolnego Gimnastyczno-Tanecznego Uczniowskiego Klubu Sportowego  No Name -  aktualne mistrzynie Polski PSCH, które reprezentowały Polskę na  Mistrzostwach Świata Cheerleaders Junior ICU Worlds 2019  w USA.

Nie zabrakło również baletu - Dance Now od czterech lat prowadzi w Garwolinie szkołę baletową, do której uczęszczają baletnice w wieku już od trzech lat i waśnie te najmłodsze wszyscy mogli podziwiać w niedzielę.

REKLAMA:


I tradycyjnie Street Dance Studio, które w energicznych, dynamicznych i zaskakujących układach, od lat zachwyca widzów.

Oklaski licznie zgromadzonej publiczności oraz dumne i pełne zachwytu uśmiechy rodziców i przyjaciół tancerzy, są godną nagrodą całorocznej, ciężkiej pracy wszystkich młodych artystów.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 108

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.