KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

6 odebranych praw jazdy. W kilku przypadkach kierowcy spowodowali kolizje będąc pod wpływem alkoholu

Dodano:
garwolin - 6 odebranych praw jazdy. W kilku przypadkach kierowcy spowodowali kolizje będąc pod wpływem alkoholu

Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 6 praw jazdy.

13 czerwca, Lucin
30-letnia mieszkanka powiatu garwolińskiego na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem marki Audi i uderzyła w barierki ochronne oddalając się z miejsca zdarzenia. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie ustalili kierującą, która podczas wykonywania czynności znajdowała się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 2 promili alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

13 czerwca, Izdebno – Kolonia
59-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego stracił panowanie nad pojazdem marki BMW i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie.

16 czerwca, Rębków
53-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego stracił panowanie nad pojazdem marki Nissan i dachował. Mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 3 osoby straciły prawo jazdy. W tych przypadkach kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych wypadków drogowych.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.