KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Kierowali z promilami lub przekraczali prędkość. Stracili prawa jazdy

Dodano:
garwolin - Kierowali z promilami lub przekraczali prędkość. Stracili prawa jazdy

Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 10 praw jazdy. Wśród uczestników zdarzeń drogowych byli nietrzeźwi.

1 lipca, Samorządki
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

4 lipca, Garwolin
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 46-letnią mieszkankę powiatu garwolińskiego, która kierowała samochodem marki Peugeot, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

4 lipca, Garwolin
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Skoda znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

REKLAMA:


7 lipca, Łaskarzew
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Peugeot znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym blisko 0,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie.

7 lipca, Głosków
37-letnia kobieta mieszkanka powiatu siedleckiego, kierując samochodem marki Audi na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z jezdni do przydrożnego rowu i uderzyła w słup. Jak się okazało kobieta kierowała pojazdem w stanie nietrzeźwości-wynoszącym blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 4 osoby straciło prawo jazdy. W tym przypadku kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych wypadków drogowych.
Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.