KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Zagrali o Puchar Wójt Gminy Łaskarzew

Dodano:
garwolin - Zagrali o Puchar Wójt Gminy Łaskarzew

Za nami kolejna edycja wakacyjnego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Łaskarzew. 7 lipca w rozgrywanych na dwóch boiskach w Krzywdzie zawodach wzięło udział trzynaście zespołów, ok. 120 zawodników. Drużyny rozegrały 30 spotkań, w których nie brakowało walki, zapału i emocji. Triumfował LTMIX przed Wisłą Podwierzbie i Zrywem Sobolew.

- Wspólnie stworzyliśmy ciekawe widowisko, za co serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom. Śmiało można powiedzieć, że turniej stał na wysokim poziomie. Drużyny zagrały w silnych składach, a mecze decydujące o najlepszych miejscach przyniosły najwięcej wrażeń – podsumowuje zawody główny organizator wydarzenia Filip Rutkowski.

Trofeum główne trafia w ręce LTMIX-u, który w finale pokonał Wisłę Podwierzbie 1:0. W meczu o brąz Zryw Sobolew po rzutach karnych pokonał Absolwenta z Budla.
Mistrz: LTMIX
II miejsce: Wisła Podwierzbie
III miejsce: Zryw Sobolew
Król Strzelców: Mateusz Michalec (Zryw) – 8 bramek
Najlepszy Bramkarz: Grzegorz Augustyniak (LTMIX) – 5 bramek
MVP U-18: Jakub Bogucki (Promnik)
MVP: Michał Dryński (LTMIX)

REKLAMA:


Organizatorem turnieju był Klub Sportowy Snajper Sośninka. Zawody sędziowali Tomasz Talarek i Łukasz Wojtczyk. Dekoracji dokonały zastępca wójta gminy Łaskarzew Sylwia Szopa oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Krzywdzie Monika Marciniak.

- Największe brawa należą się uczestnikom turnieju. Szacunek za zorganizowanie swoich drużyn, szacunek za walkę i za chęć prowadzenia aktywnego trybu życia. Dziękujemy za waszą obecność i zapraszamy na kolejne turnieje. W połowie sierpnia odbędzie się Amatorski Turniej Orlika, tylko dla amatorów. Informacje pojawią się niebawem – zachęca Filip Rutkowski.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Ada (, #IP 9cd8b77474) Odpowiedz

A Zwiazda gdzie ???????????

Wójt (, #IP 87e6c66856) Odpowiedz

Co stało się z Janisiewicza?

Niunia (, #IP 97a509da7a) Odpowiedz

Celebryty były, więc chyba cię zaspokoiły.