Garwolin Sport

FC Pączki najlepsze Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej

Dodano:
garwolin - FC Pączki najlepsze Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej

W czwartek 29 sierpnia 2019 roku na Orliku przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Garwolinie został rozegrany Wakacyjny Turniej Piłkarski PEPEK-SPORT CUP 2019, w kategorii rocznik 2006 i młodsi. Sponsorem głównym turnieju był sklep sportowy PEPEK-SPORT Garwolin organizatorem Dariusz Kasprzak – nauczyciel WF PSP nr 2 w Garwolinie oraz wieloletni zawodnik GKS Wilga Garwolin.

Mimo, że to ostatni tydzień wakacji a na dworze ponad 30 stopni powyżej zera, do udziału w turnieju zgłosiły się aż trzy drużyny: FC Bambiki (w czerwonych koszulkach od lewej: Jakub Ochnio, Przemysław Trzmielewski, Adrian Baran, Mikołaj szewczyk, Jan Sierański, Kacper Bondara), Team Rury (w zielonych narzutkach od lewej: Maciej Sitek, Maksym Piorun, Grzegorz Szynal, Mikołaj Belka, Mateusz Gora, Patryk Redka), FC Pączki (w pomarańczowych narzutkach od lewej: Mateusz Szwed, Jakub Gugała, Kacper Makaruk, Piotr Domański, Dawid Walicki, Antoni Makaruk, Jakub Mianowski) – 19 uczestników, spośród których wszyscy to zawodnicy Akademii Piłkarskiej GKS Wilga Garwolin.

Wśród zawodników zdecydowaną większość stanowili chłopcy trenujący na co dzień w grupach młodzieżowych rocznika 2007/08, a także najmłodszy uczestnik z rocznika 2012. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”, 5 zawodników w polu plus bramkarz.

REKLAMA:


Wyniki poszczególnych meczów oraz klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
Pierwszy mecz: Team Rury – FC Pączki 0:4
Bramki: FC Pączki Dawid Walicki x3 Kacper Makaruk

Drugi mecz: FC Pączki – FC Bambiki 7:2
Bramki: FC Pączki Dawid Walicki x3 Piotr Domański x2 Jakub Mianowski Kacper Makaruk
FC Bambiki: Jakub Ochnio Kacper Bondara

Trzeci mecz: FC Bambiki – Team Rury 3:3
Bramki: FC Bambiki: Jakub Ochnio x3
Team Rury: Patryk Redka x2, Mateusz Gora

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce FC Pączki
II miejsce Team Rury
III miejsce FC Bambiki

Ogromne podziękowania należą się chłopcom za zaangażowanie i udział w turnieju, rodzicom za wspaniały doping, PEPEK-SPORT GARWOLIN - sponsorowi za ufundowanie medali oraz Dariuszowi Kasprzakowi – organizatorowi za poświęcony czas i bezbłędne sędziowanie podczas całego turnieju.

Do zobaczenia za rok!


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 13

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.