Garwolin Sport

Życiówki w Memoriale Lokajskiego

Dodano:
garwolin - Życiówki w Memoriale Lokajskiego

Kilka bardzo dobrych rezultatów uzyskali lekkoatleci Wilgi w Memoriale Eugeniusza Lokajskiego, który odbył się w dniu 1 września na stadionie AWF w Warszawie.

W biegu na 80m ppł 14-letnia Ewelina Kucharska, biegnąc pod wiatr /-1.8/ ustanowiła  nowy rekord powiatu młodziczek, wynikiem 13.30s. Ewelina wystartowała również w skoku w dal, gdzie poprawiła „życiówkę” skacząc w dal 4.76cm, a następnie również uzyskała swój najlepszy  wynik w rzucie oszczepem – 26.28m. Bardzo dobrze spisała się też młodziutka – urodzona w 2006 roku, Alicja Świesiulska, która również biegnąc pod wiatr, przebiegła 100m w czasie 14.14s.

REKLAMA:


Nasz wieloboista Marcel Paciorek spróbował tym razem, zresztą z bardzo dobrym skutkiem, swoich sił w skoku o tyczce i tu skacząc 350 cm, poprawił swój rekord życiowy  aż o 50 cm! Na koniec zawodów odbył się bieg na 800m, w którym bezapelacyjne zwycięstwo odniósł młodzieżowiec Wilgi, Mateusz Kondej, w czasie 1.53.99s.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.