KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Fordem uderzył w zaparkowane auta

Dodano:
garwolin - Fordem uderzył w zaparkowane auta

Wczoraj około godziny 14.00 na ulicy Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego w Garwolinie, mężczyzna kierujący fordem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w trzy zaparkowane przy kościele Matki Boskiej Częstochowskiej auta.

– Do zdarzenia doszło około godziny 14.00 na ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego w Garwolinie. Mężczyzna kierujący samochodem marki Ford nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do kolizji drogowej z trzema zaparkowanymi na parkingu pojazdami. Na sprawcę kolizji nałożono mandat i punkty karne – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Za zdjęcia dziękujemy Czytelnikowi Michałowi.

REKLAMA:Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.