KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Nowoczesna pracownia językowa uroczyście otwarta

Dodano:
garwolin - Nowoczesna pracownia językowa uroczyście otwarta

9 października burmistrz miasta Garwolin Marzena Świeczak, zastępca burmistrza Albert Baran, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 Adam Wyskwar i dyrektor Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Mirosław Krusiewicz, a także przedstawiciel uczniów przecięli wstęgę, uroczyście otwierając pracownię językową w Szkole Podstawowej nr 2 w Garwolinie.

Nowoczesna pracownia to niezbędne narzędzie do podnoszenia efektywności nauczania, będzie pełnić także funkcję laboratorium fonetycznego oraz zwiększy skuteczność przyswajania nowej wiedzy nawet o kilkadziesiąt procent w stosunku do tradycyjnego nauczania. To niezastąpione rozwiązanie wspomagające naukę języków obcych.

Miasto Garwolin otrzymało dotację z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych” pn. „Utworzenie nowej pracowni językowej w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Garwolinie” w wysokości 21 620,00 zł. Kwota wkładu własnego to 9 270,00 zł. Całkowita wartość projektu to 30 890,00 zł.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 10

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Tak bez księdza? (, #IP 7615edf9e1) Odpowiedz

Oj nie ładnie, bez poświęcenia sali, bez ofiary za poświęcenie...

Marley (, #IP 3986945e42) Odpowiedz

Zdjęcie ilustrujące artykuł - klasyka. Tak się pchają do przecinania wstęgi, że jeden już prawie leży. I jeszcze pytanie za 100 pkt.: po kiego za burmistrzem łazi zastępca? Zastępca zastępuje, kiedy burmistrz nie może.

super (, #IP d8ea3c50df) Odpowiedz

wzięli przykład z Kurowskiej co łazi nie tylko za starostą ,ale i za Woźniakiem

nie wszyscy się dopchali (, #IP 08db38eb54) Odpowiedz

Z tyłu widzę jakieś głowy pewnie nie chcieli ryzykować kontuzji w tym ścisku.