Garwolin Sport

Plac zabaw Nivea w Wildze oficjalnie otwarty

Dodano:
garwolin - Plac zabaw Nivea w Wildze oficjalnie otwarty

W dniu 23 października 2019 roku została zakończona budowa placu zabaw przy Publicznej Szkole Podstawowej w Wildze - Podwórko Talentów Nivea. Protokół z odbioru inwestycji został podpisany przez wójta gminy Wilga.

Firma Nivea po raz kolejny zaprosiła wszystkich do wspólnego budowania wyjątkowych placów zabaw, dzięki którym dzieci w całej Polsce mogą w kreatywny sposób rozwijać swoje niepowtarzalne talenty! W okresie wiosennym bieżącego roku mieszkańcy z gminy Wilga i nie tylko, głosowali w konkursie Nivea, by w Wildze powstał plac zabaw. Wilga uplasowała się w czołówce, a dokładniej na drugim miejscu i dzięki temu powstał przepiękny nowy plac zabaw, całkowicie sfinansowany przez Nivea.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 4

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.