KurierGarwoliński.pl

Bnp Paribas lipiec 2020

Rozrywka | Kultura Garwolin

Żelechów potrafi bawić się bez alkoholu! (wideo)

Dodano:
garwolin - Żelechów  potrafi bawić się bez alkoholu! (wideo)

Ponad 240 młodych osób wzięło udział w Trzecim Bezalkoholowym Balu Andrzejkowym w Żelechowie. Tradycyjnie już młodzi udowodnili, że alkohol nie jest wyznacznikiem dobrej zabawy. Wspaniała atmosfera, niepowtarzalny klimat, pozytywna energia młodych ludzi - tak w skrócie można opisać to, co towarzyszyło tegorocznej zabawie.

Sala bankietowa „Łabędzi Dwór” w Żelechowie 23 listopada 2019r. gościła młodych ludzi, którzy z wielkim entuzjazmem odpowiedzieli na zaproszenie organizatorów balu. Tegoroczne bilety rozeszły się w zaskakującym tempie, a chętnych do udziału w zabawie było dwukrotnie więcej aniżeli biletów. Nic w tym dziwnego, bowiem dwa poprzednie bale odniosły spektakularny sukces i były długo wspominane przez młodzież.

Ks. Leszek Mućka - wikariusz parafii Żelechów, a jednocześnie inicjator balu, podczas rozpoczęcia zabawy dziękował młodzieży za tak liczny odzew i obecność. Jednakże bal nie doszedłby do skutku, gdyby nie zaangażowanie oraz pomoc rodziców i ludzi dobrej woli, którzy poświęcili swój czas, włożyli mnóstwo pracy, by to spotkanie było na tak wysokim poziomie - podkreślał. To dzięki ich poświęceniu i chęci bezinteresownego wsparcia możliwe było spotkanie w pięknej sali, przy bogato zastawionym stole, ze smacznymi gorącymi daniami i porywającej do tańca muzyce. Warto podkreślić, że właściciele sali Państwo Brychowie kolejny raz udostępnili młodzieży swą salę bezpłatnie. DJ Fantomasz zachęcił młodzież do wspólnej zabawy, a konkursy które zorganizował wywołały mnóstwo pozytywnych emocji.

REKLAMA:


Z Balu Andrzejkowego nikt nie wyszedł z pustymi rękoma. Uczestnicy konkursów otrzymywali atrakcyjne nagrody, takie jak: vouchery na zabiegi kosmetyczne, usługi gastronomiczne czy zniżki na kurs prawa jazdy i wiele innych.  Walizki i portfele Ochnika, zestawy kosmetyków, bilety do kina czy wejściówki na basen to tylko niektóre ze wspaniałych nagród ufundowanych przez sponsorów tegorocznego balu.

Cudowna zabawa wywołała mnóstwo pozytywnej energii, uśmiechu i radości wśród młodych. Wbrew utartym schematom i trendom młodzi chcą i potrafią bawić się bez używek. To wielka radość, że na zaproszenie Żelechowa ściągnęła młodzież z całego powiatu garwolińskiego.

- Mamy nadzieję, że swoimi pomysłami „zarazimy” innych, a tego typu bale nie będą odbywały się tylko w Żelechowie - mówią organizatorzy. - Dziękujemy wszystkim sponsorom (obszerna lista zamieszczona w zwiastunie balu), bez których nie bylibyśmy w stanie zorganizować zabawy oraz firmie ADD Movie, która nieodpłatnie uchwyciła i  zatrzymała w kadrze chwile z andrzejkowego balu, a efekt jej wspaniałej pracy w postaci zwiastuna nagrania do obejrzenia poniżej.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 8

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Mażona? (, #IP 28a0d90c14) Odpowiedz

I co - można? Można, ale po co?