KurierGarwoliński.pl

Kiermasz Lemar

Garwolin Sport

III Grand Prix Polski w Tenisie Stołowym za nami

Dodano:
garwolin - III Grand Prix Polski w Tenisie Stołowym za nami

30 listopada i 1 grudnia w Borowiu odbyło się III Grand Prix Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w Tenisie Stołowym. Organizatorem tej imprezy sportowej, pod patronatem Polskiego związku Tenisa Stołowego były Młodzieżowe Ośrodki Wychowawcze w Borowiu i w Woli Rowskiej, głównym zaś organizatorem wicedyrektor Marcin Karwowski.

Cały turniej został podzielony na dwie części. Pierwszego dnia po uroczystym otwarciu przez wicedyrektora Marcina Karwowskiego, wójta gminy Borowie Wiesława Gąski i dyrektor Zespołu Oświatowego w Borowiu Ewy Wielgosz, rozegrano turniej drużynowy. Niedzielne zaś zmagania polegały na wyłonieniu najlepszego indywidualnego tenisisty.

W wyniku zaciętych rozgrywek, które stały na wysokim poziomie klasyfikacja Grand Prix ukształtowała się następująco:

Drużynowo:
1. MOW Borowie
2. MOW Puławy
3. MOW Wola Rowska
4. MOW Gostchorz
5. MOW Borowie (II zespół)
6. Zespół Integracyjny Garwolin/Borowie

REKLAMA:


Indywidualnie:
1. Stachula Sebastian – MOW Wola Rowska
2. Mirgos Mateusz – MOW Wola Rowska
3. Kępa Daniel – MOW Borowie
4. Dziedzic Emil – MOW Borowie
5. Dominik Burak – MOW Borowie
6. Konrad Wróblewski – MOW Borowie.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Najlepsza drużyna – MOW Borowie uhonorowana została dodatkowo Pucharem Przechodnim Wójta Gminy Borowie. Nad całością zmagań sportowych czuwał Sędzia Główny Pan Robert Barański. Grand Prix wsparli także TESLA Warszawa, Pepek-Sport Garwolin i Dyrekcja MOW Borowie i Wola Rowska.

Puchary dla zwycięzców ufundowało Starostwo Powiatowe.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 31

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.