KurierGarwoliński.pl

Bnp Paribas lipiec 2020

Rozrywka | Kultura Garwolin

Fala ludzkich serc - Wojtek Baduchowski i Przyjaciele

Dodano:
garwolin - Fala ludzkich serc - Wojtek Baduchowski i Przyjaciele

Już po raz 14. Wojtek Baduchowski i jego muzyczni przyjaciele zapraszają na koncert. Od lat, co roku późną jesienią, przypominają stare przeboje polskiego rocka i bluesa. Tym razem w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie będzie można usłyszeć także utwory zagranicznych artystów. Artyści nie zdradzają szczegółów repertuaru – będzie to jak zawsze muzyczna niespodzianka.

Zaczęło się w 2006 roku koncertem pamięci Krzysztofa Klenczona. Od tamtej pory co roku Wojtek Baduchowski wraz z przyjaciółmi zabiera publiczność w podróż śladami wielkich, w większości nieżyjących już, polskich muzyków.

Tegoroczny koncert nosi tytuł „Fala ludzkich serc”. – Oprócz utworów nieżyjących artystów polskiej sceny, które gramy od lat, sięgamy po klasykę tego gatunku w szerszym, międzynarodowym wymiarze. W ubiegłym roku zagraliśmy utwory m.in. Rolling Stones, Bad Company, UFO. W tym roku tradycyjnie pojawią się niespodzianki w postaci utworów artystów nieprzypominanych do tej pory w żadnym z koncertów. Do tej pory przez 13 lat projektu zagraliśmy ponad 200 utworów i poza małymi wyjątkami nie powtarzają się one w kolejnych latach, a na scenie przewinęło się kilkadziesiąt osób – mówi Wojtek Baduchowski.

REKLAMA:


W sobotni wieczór, 14 grudnia, w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, obok Wojtka Baduchowskiego wystąpią: Alicja Makowska – wokal
Katarzyna Parol – wokal, Antonina Baduchowska – wokal, Piotr Zalewski – gitara, Wiktor Byszewski – gitara, Marek Wielgosz – gitara basowa, Daniel Dudkowski – instrumenty klawiszowe, Dariusz Piesiewicz – perkusja, Ryszard Szewczyk – trąbka, Michał Szewczyk – trąbka, Leszek Zieliński – saksofon, Przemysław Kotlarski – instrumenty perkusyjne, wokal.

Fala ludzkich serc – Wojtek Baduchowski i Przyjaciele
14 grudnia (SOBOTA), godz. 19:00
sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie
wstęp wolny


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.