KurierGarwoliński.pl

Bnp Paribas lipiec 2020

Garwolin Sport

Arkadiusz Dłużniewski znów najlepszy

Dodano:
garwolin - Arkadiusz Dłużniewski znów najlepszy

III kolejkę Ligi Bowlingowej w Borowiu wygrał Arkadiusz Dłużniewski. Marek Kozłowiec, mimo, że miał drugi wynik w finale, na koniec kolejki był dopiero trzeci. Zadecydowały jego słabsze rzuty z półfinałów. Pomiędzy dwóch najlepszych zawodników z ubiegłego sezonu „wcisnął się” Stanisław Rosłaniec, który rozkręca się z kolejki na kolejkę.


III kolejka, 9 grudnia
Marek Kozłowiec był najlepszy w eliminacjach i wydawało się, że znów pójdzie po swoje. Jednak w półfinale rzucał słabiej niż jego największy rywal Arkadiusz Dłużniewski, co przełożyło się nie tylko na niższą ilość punktów z samych rzutów, ale również utratę aż 40 punktów bonusowych, przez dwa przegrane pojedynki. Dłużniewski w półfinale rzucał na bardzo dobrym poziomie - 198 i 178.
W drugiej parze półfinałowej Stanisław Rosłaniec dwa razy ograł Marcina Sabaka. Łukasz Osiak raz wygrał, a raz zremisował z Dariuszem Rojkiem. Podobna sytuacja była w pojedynku Pawła Sabaka i Roberta Bieleckiego.

W finale Arkadiusz Dłużniewski wygrał ze Stanisławem Rosłańcem. Marek Kozłowiec był lepszy od Dariusza Rojka. Końcowa czwórka (od najlepszego) prezentowała się następująco: Arkadiusz Dłużniewski, Stanisław Rosłaniec, Marek Kozłowiec i Dariusz Rojek.

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.