KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Zagrali na turnieju w Krakowie

Dodano:
garwolin - Zagrali na turnieju w Krakowie

Młodzi piłkarze Wilgi Garwolin z rocznika 2009 wzięli udział w Turnieju Bielik Cup w Krakowie. Zawody pozwoliły im zebrać cenne doświadczenie.

- Pierwszy dzień był dla nas bardzo udany, ponieważ bardzo dobra postawa w obronie i dużo groźnych akcji pod bramką rywala spowodowały, że przegraliśmy jeden mecz po tym, jak zapewniliśmy sobie pierwsze miejsce w grupie – relacjonuje trener Robert Baczewski

Wyniki:
Wilga Garwolin 2-0 AP 21 Kraków
Wilga Garwolin 1-0 MSP Bochnia
Wilga Garwolin 1-1 Mazur Karczew I
Wilga Garwolin 1-0 FFA Warszawa
Wilga Garwolin 1-0 Victoria Zerzeń
Wilga Garwolin 2-0 AP Wisła Brzeźnica
Wilga Garwolin 0-2 AP Hutnik Kraków

REKLAMA:


- Drugi dzień był za to dużo mniej udany, ponieważ błędy indywidualne i w niektórych sytuacjach brak szczęścia i umiejętności spowodowały, że nie zdołaliśmy awansować do turnieju finałowego w Zakopanem. Choć wynik jest dla nas niekorzystny, to zbieramy dużo doświadczenia, ponieważ każdy taki turniej daje świetną lekcję, z której trzeba wyciągnąć wnioski – podsumowuje Robert Baczewski.

Wyniki:
Wilga Garwolin 0-3 FFA Warszawa
Wilga Garwolin 2-2 Parasol Wrocław
Wilga Garwolin 1-2 Garbarnia Kraków
Wilga Garwolin 0-0 Gwarek Zabrze
Wilga Garwolin 1-2 Pcimianka Pcim
Wilga Garwolin 1-2 Podhale Nowy Targ
Wilga Garwolin 0-0 Hutnik Kraków

Skład drużyny GKS Wilga Garwolin rocznik 2009: Gregorczyk Wiktor. Jasiński Antoni, Sikora Filip, Matuszewski Filip, Barcikowski Marcel, Jedynak Bartosz, Górecki Dawid, Żak Szymon

Trener: Robert Baczewski


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.