Rozrywka | Kultura Garwolin

Kreatywne zabawy z AkzoNobel

Dodano:
garwolin - Kreatywne zabawy z AkzoNobel

Dzieci z Przedszkola „Leśne Skrzaty” w Michałówce dzięki firmie AkzoNobel wzięły udział w niecodziennych zajęciach, które poprowadziły dwie pracownice firmy i zarazem mamy podopiecznych. Zajęcia pt.: „Chodź pomaluj mój świat – czyli po co nam farby?” odbyły się w ramach realizacji projektu Community Program #AkzoNobelCares. Projekt ten miał na celu m. in.: rozwój wykształcenia i kompetencji STEM (czyli nauka, technologia, inżynieria i matematyka), aktywizację dzieci rozwój wyobraźni technicznej.

Przedszkolaki na zajęciach dowiedziały się o historii farb, co to są  farby, w jakim celu się je używa oraz testowały farby. Każda z grup w zależności od wieku miała możliwość udziału w różnych kreatywnych ćwiczeniach. Zadania, z którymi chętnie i z przyjemnością zmierzyły się skrzaty to, m,in.: malowanie sznurkiem, szczoteczkami do zębów, sprayem, akwarelą na kredce świecowej czy odciskanie owoców w farbie. Na koniec zajęć dzieci od firmy AkzoNobel otrzymały upominki.

Dziękujemy firmie AkzoNobel za możliwość udziału w projekcie, który umożliwił poszerzenie wiedzy, zdobycie nowych umiejętności przedszkolakom, którym zajęcia bardzo się podobały i mogły spędzić czas w miłej atmosferze.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 11

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.