Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej z Garwolina

Interwencje do dnia 23-01-2020r.

Dodano:

20 stycznia

Wola Rowska

Mieszkanka gminy Łaskarzew złożyła zawiadomienie, że na jednym z portali społecznościowych zakupiła kosmetyki i do czasu złożenia zawiadomienia nie otrzymała zakupionego towaru.  Kobieta oszacowała straty na kwotę ponad 150 złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie.

21 stycznia

Garwolin

18-lenia mieszkanka Garwolina złożyła zawiadomienie, że na jednym z portali społecznościowych nieznana osoba podszyła się pod jej tożsamość i usiłowała wyłudzić kody BLIK. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

REKLAMA:


23 stycznia

Nowy Pilczyn

Nieznani sprawcy z terenu nieogrodzonej posesji dokonali kradzieży pojazdu marki Honda CRV z 2010 roku, koloru srebrnego. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Dąbrowa Kolonia
25-letni mieszkaniec gminy Łaskarze, złożył zawiadomienie, że na jednym z portali społecznościowych zakupił części do e-papierosa i do czasu złożenia zawiadomienia nie otrzymał zakupionego towaru.  Mężczyzna oszacował straty na kwotę ponad 150 złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie.

Sulbiny

21-letni mieszkaniec gminy Garwolin, złożył zawiadomienie, że na jednym z portali społecznościowych wpłacił zaliczkę  na wynajem domku w górach, którego nie było. Mężczyzna oszacował straty na kwotę 400 złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Garwolina.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.