Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej z Garwolina

Interwencje do dnia 02-02-2020r.

Dodano:

30 stycznia, Garwolin. Potrącenie pieszej
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w Garwolinie na skrzyżowaniu ul. Kościuszki/Staszica w dniu 30 stycznia około godziny 6.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że mężczyzna kierując samochodem marki Honda na przejściu dla pieszych potrącił kobietę.  Piesza została przetransportowana do szpitala na obserwację. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Nietrzeźwi kierowcy

30 stycznia, Maciejowice

31-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki Audi, nie stosując się do wyroku sądowego – zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Maciejowicach.

REKLAMA:


30 stycznia, Bączki
32-letni mieszkaniec powiatu piaseczyńskiego kierował samochodem marki Mitsubishi, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 0,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Maciejowicach.

1 lutego, Maciejowice
25-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki Opel, nie stosując się do wyroku sądowego – zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Maciejowicach.

1 lutego, Łaskarzew
40-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki Audi, nie stosując się do decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie.

2 lutego, Garwolin
21-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki BMW, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Jedno prawo jazdy zostało zatrzymane za prędkość w terenie zabudowanym.

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 200 interwencji, odnotowali 1 wypadek i 19 kolizji drogowych.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.