Rozrywka | Kultura Garwolin

Artystyczne poranki: w marcu wyprawa w kosmos!

Dodano:
garwolin - Artystyczne poranki: w marcu wyprawa w kosmos!

Takiego kosmosu jeszcze nie było! Wciągająca muzyczna historia o przygodach świecącego ufoludka Tirti Tista, który przemierza nieskończoną przestrzeń kosmiczną w poszukiwaniu nowego domu. Razem z siostrami Wandą i Zośką, które były świadkami rozbicia się statku kosmicznego na Ziemi, uczestnicy kolejnego spotkania z teatrem w CSiK wezmą udział w lekcji, podczas której Tirti Tist wytłumaczy między innymi, dlaczego Księżyc świeci.

Już 15 marca kolejny „Artystyczny poranek”. Tym razem w ramach comiesięcznych spotkań z teatrem w CSiK dzieci i rodziców bawił i uczył będzie Teatr Katarynka. Spektakl „Tirti Tist w przestrzeni” będzie z pewnością nieziemskim wydarzeniem.

Widzowie będą mieli okazję zostać planetami i poznać działanie Układu Słonecznego. Porywająca oprawa muzyczna, śpiew, taniec, oryginalnie zaprojektowane kostiumy, w tym świecący kostium Tirti Tista sprawią, że dzieci z ogromnym entuzjazmem zaangażują się w kosmiczną przygodę. Czy wiecie, czym jest czwarty wymiar i gdzie go szukać? W bezkresnej przestrzeni, a może w naszych sercach? Może to dobro, wiara, przyjaźń i to, że współpracując i jednocząc się, możemy pokonać nawet największe przeciwności?

REKLAMA:


Spektakl ma trzy odsłony, dzięki czemu odwiedzić będzie można nie tylko Ziemię z przyszłości, ale i Marsa, na którym Astronautka wraz z Marsosmokiem prowadzą akcję ożywiania środowiska Czerwonej Planety.

Na koniec dzieci znajdą się w przestrzeni kosmicznej, gdzie będą podziwiać planetę Tirti Tista, odbudowaną dzięki pomocy przyjaciół poznanych na dwóch planetach z naszego Układu Słonecznego. Czym jest Kosmos? Dla każdego czymś odmiennym, ale na pewno nieskończoną tajemnicą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Tirti Tist w Przestrzeni to nie tylko spektakl teatralny, ale również niezwykły pokaz efektów świetlnych i laserów.
Czegoś takiego w  Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie jeszcze nie było!

fot. teatrkatarynka.pl

Artystyczne poranki: Tirti Tist w przestrzeni

15 marca 2020, godz. 10:30, sala widowiskowa CSiK

bilety: 12 zł

Zakup biletów TUTAJ.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.