KurierGarwoliński.pl

Bnp Paribas lipiec 2020

Ciekawe tematy z Garwolina

Czytelnik alarmuje! Tak oszuści próbują wyłudzić od nas pieniądze

Dodano:
garwolin - Czytelnik alarmuje! Tak oszuści próbują wyłudzić od nas pieniądze

Dziś po godzinie 21.00, Czytelnik KG Pan Sebastian poinformował nas, że ktoś chciał go oszukać przez internet. Na szczęście udało mu się zachować czujność. Nieroztropne zachowanie mogłoby doprowadzić do przekazania oszustom danych logowania lub utraty sporej kwoty pieniędzy.

„Próba wyłudzenia z email. Stan mojego konta na allegro po zalogowaniu wynosi 0zł. Podejrzana kwota skłoniła mnie do tego by sprawdzić  stan konta” - napisał w korespondencji do KG Czytelnik.

Poniżej wiadomość email, która wygląda tak jak emaile z Allegro. Nadawca był opisany jako Alleqro (Q zamiast G). Po sprawdzeniu mail wyglądał następująco: alleqro@gtafastmoney.pl

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Fałszywki (, #IP bcf7510c8f) Odpowiedz

Mam taką samą wiadomość od niby Allegro. Uważajcie!

(, #IP 5f420da45d) Odpowiedz

Ale kombinują do roboty Sky.....y