KurierGarwoliński.pl

bedok styczen 2020

Rozrywka | Kultura Garwolin

Nowe zdjęcia ze studniówki uczniów I LO w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Nowe zdjęcia ze studniówki uczniów I LO w Garwolinie

Studniówka maturzystów z I Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie, która odbyła się w sobotę 15 lutego w sali bankietowej Moderno w Górznie, zamyka tegoroczny sezon studniówkowy. Zachęcamy do obejrzenia nowej galerii zdjęć.

Zgromadzonych gości powitali uczniowie.

W uroczystości udział wzięli m. in: dyrektor I LO w Garwolinie Joanna Ostrowska, wicedyrektor Mariola Kostyra-Talarek, poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak, starosta Mirosław Walicki, wicestarosta Iwona Kurowska, przewodnicząca rady rodziców Joanna Możdżonek-Sabak, wiceprzewodniczący rady rodziców Grzegorz Rosłaniec, grono pedagogiczne, wychowawcy klas trzecich oraz maturzyści z osobami towarzyszącymi.

Więcej informacji TUTAJ. Zachęcamy do obejrzenia nowej galerii zdjęć.

Zachęcamy do obejrzenia nowych zdjęć autorstwa PRO - foto Marcin Czajkowski.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 49

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.