KurierGarwoliński.pl

bedok styczen 2020

Wiadomości z Garwolina

Rekrutacja do szkół i przedszkoli w gminie Pilawa

Dodano:
garwolin - Rekrutacja do szkół i przedszkoli w gminie Pilawa

W gminie Pilawa rusza rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz do klas pierwszych w roku szkolnym 2020/2021.

Złożenie deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w placówce jest możliwe od 24 lutego do 28 lutego. Natomiast termin na złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola rozpoczyna się 2 marca a mija 20 marca.
Na złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły mieszkańcy gminy Pilawa mają czas od 24 lutego do 31 marca.REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Terminy (, #IP a131c91c07) Odpowiedz

Z tekstu artykułu wynika, że wnioski o kontynuowanie wychowania przedszkolnego można składać DO 24 lutego, a z tabeli poniżej wynika, że jest to możliwe OD 24 DO 28 lutego. Podobne niezgodności zawarte są w tekście artykułu i tabeli dotyczącej terminu składania wniosku o przyjęcie do szkoły. Może ktoś to zweryfikuje?

Nasz błąd (, #IP 02b4d4041f) Odpowiedz

Rzeczywiście to był nasz błąd. Poprawione. Pozdrawiam AS