KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Kradł na oczyszczalni. Może trafić na 5 lat do wiezienia

Dodano:
garwolin - Kradł na oczyszczalni. Może trafić na 5 lat do wiezienia

Garwolińscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży elementów metalowych. Wartość skradzionego mienia opiewa na kwotę 20 tys. złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut popełnienia przestępstwa.

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali mężczyznę, który w nocy z 17/18 marca br. dokonał kradzieży wyposażenia elementów oczyszczalni ścieków znajdującej się na terenie gminy Garwolin. Wartość skradzionego mienia opiewa na kwotę 20 tys. złotych. Skradzione mienie, które zostało sprzedane na punkcie skupu złomu zostało odzyskane w całości.

Mężczyzna usłyszał już zarzut. Za kradzież grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy, gdyż mężczyzna podczas przesłuchania przyznał się do szeregu innych kradzieży na terenie powiatu.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.