Wiadomości z Garwolina

Poseł Grzegorz Woźniak i burmistrz Anna Laskowska w kwarantannie

Dodano:
garwolin - Poseł Grzegorz Woźniak i burmistrz Anna Laskowska w kwarantannie

Poseł PiS Grzegorz Woźniak, burmistrz Łaskarzewa Anna Laskowska i wszyscy radni rady miasta Łaskarzew trafili na kwarantannę. Izolowani są też członkowie rodzin radnych, osoby biorące udział w sesji rady miasta Łaskarzew i rodziny osób biorących udział w sesji w dniu 24 czerwca. Łącznie jest to 100 osób. To efekt testu na obecność koronawirusa w organizmie, jaki przed operacją na zlecenie szpitala zrobiła sobie radna miasta Łaskarzew. Gdyby nie test, nawet by nie wiedziała, że ma koronawirusa.

(zdjecie wprowadzajace z 15 czerwca)

W środę 24 czerwca odbyła się sesja rady miasta Łaskarzew, w którym oprócz radnych udział wzięli też poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak i burmistrz Łaskarzewa Anna Laskowska. Kilka dni później jeden z radnych zrobił sobie test na koronawirusa. Test wyszedł pozytywnie. Radna zdążyła jeszcze pójść na wesele w sobotę, które odbyło się w Łaskarzewie i właśnie na weselu dowiedziała sie, że jest zakażona. Radna nie ma żadnych objawów choroby.

W związku z zaistniałą sytuacją wszyscy uczestnicy środowej rady oraz członkowie ich rodzin trafili na kwarantannę. Od pracy zostali też odsunięci dwaj członkowie jednej z komisji wyborczej w Łaskarzewie. Radna test genetyczny ma przejść dzisiaj. Solidne testy genetyczne, osoby z kwarantanny przejdą 1 lipca.

REKLAMA:


Urząd Miasta Łaskarzew jest otwarty.

Ale czy to wystarczające rozwiązania? Czy Sanepid dostatecznie sprawdzi wszystkie kontakty tych osób i przetestuje wszystkie osoby, które miały kontakt z tymi osobami? A co ze sklepami, do których chodziło te 100 osób i z osobami, które miały z nimi styczność? Co z kościołem i uczestnikami mszy świętych?


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

WESELE (, #IP d6e8e2ad83) Odpowiedz

jesli ktoś wie niech powie, gdzie radna była na weselu w Łaskarzewie czy w Pilczynie. Jest to bardzo ważne?

(, #IP fe8080b485) Odpowiedz

Tak pilczynie

luzuj gumkę (, #IP 63582e7b1e) Odpowiedz

Nie bój, nie bój. Czytaj uważnie. To jest taki właśnie wirus, że jeżeli w drodze losowania (taka jest skuteczność testów) nie powiedzą ci, że go masz, to nawet nie wiesz, że go masz. Dokładnie tak samo jest w drugą stronę. Jeżeli nie powiedzą, że go nie masz, to nawet nie wiesz, że go nie masz. A groźny jest taki, że grypa zaraz umrze ze śmiechu.

(, #IP 03ba847ab0) Odpowiedz

Tak taki groźny ten Wirus że Duda i Trzaskowski lata po wsiach i miastach i ściska się z ludźmi a ludzie głupie dalej chodzą w masce jak debile nawet po mieście w markach chodzą i w samochodach nigdy nie będzie tego końca jak tak będziecie słuchać tym baranow