KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Pokaż światu swój ogród i balkon! Weź udział w konkursie

Dodano:
garwolin - Pokaż światu swój ogród i balkon! Weź udział w konkursie

Miasto Garwolin zaprasza do udziału w corocznym konkursie „Najpiękniejszy ogród i najciekawsze kompozycje zieleni – Garwolin 2020”.

W zmaganiach mogą wziąć udział: właściciele i użytkownicy nieruchomości i obiektów usługowych, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe oraz zakłady pracy – pod warunkiem, że zgłaszane obiekty znajdują się na terenie Garwolina.

Zgłoszenia przyjmowane są do 20 lipca br. w kategoriach:
1. ogród – ciekawie zaprojektowane, urządzone i utrzymane ogrody
2. detal ogrodowy – pojedyncza rabata, skalniak, grupa drzew i krzewów, oryginalny żywopłot, ciekawa altana, pnącza, zielony dach itp.
3. balkon i taras – ciekawe i oryginalne zestawienia i odmiany kwiatów, krzewów.
4. zagospodarowanie terenu przed posesją – utrzymanie zieleni na poboczach, w rowach, nasadzenia kwiatów, drzew i krzewów, a także gazony, donice, rabaty.

REKLAMA:


Po 27 lipca br. komisja konkursowa (w terminach uzgodnionych z uczestnikami), dokona oględzin w terenie i wybierze zwycięzców w poszczególnych kategoriach. W tegorocznym konkursie, jak co roku, przewidziana jest Nagroda Internautów. W sierpniu, po oględzinach komisji, na fanpage’u Miasta Garwolin, zostaną zamieszczone zdjęcia nominowanych obiektów. Nagroda zostanie przyznana uczestnikowi, którego zgłoszenie zdobędzie największą ilość polubień. Laureaci konkursu, zarówno wyłonieni przez komisję, jak i wybrani przez internautów, zostaną nagrodzeni w II połowie sierpnia.

Zgłoszenia można przesyłać pocztą na adres: Urząd Miasta Garwolina ul. Staszica 15, 08-400 Garwolin, mailowo: umg@garwolin.pl z dopiskiem „konkurs ogrody”, osobiście, lub telefonicznie pod nr: 25 786 42 44, 25 786 42 42. Regulamin konkursu w załączniku poniżej, w wersji papierowej dostępny jest także w siedzibie Urzędu.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.