Wiadomości z Garwolina

Sukcesy restauracji Sulbin

Dodano:
garwolin - Sukcesy restauracji Sulbin

Wczoraj Hotel Sulbin otrzymał statuetkę "Złoty Widelec" w kategorii restauracja hotelowa, a szef kuchni Marek Rybacki odebrał nagrodę specjalną dla najlepszego szefa kuchni w Polsce 2020. Wszystko w ramach IX edycji ogólnopolskiej akcji promującej gastronomię „Polska od Kuchni”.

37 statuetek „Złoty Widelec” oraz 5 nagród specjalnych IX edycji ogólnopolskiej akcji promującej gastronomię „Polska od Kuchni” odebrali tegoroczni laureaci. Uroczysta Gala odbyła się w warszawskiej Restauracji STIXX Bar & Grill. 37 statuetek „Złotego Widelca” dla najlepszych restauracji wręczono w kategoriach: restauracja hotelowa i autorska, kuchnia polska, śródziemnomorska i międzynarodowa, orientalna, stek house i burger, bary bistro i cukiernie.

REKLAMA:


Nagrodę dla Najlepszego Szefa Kuchni w Polsce 2020 otrzymał Marek Rybacki – szef kuchni restauracji mieszczącej się w Sulbin Hotel & Restauracja w Garwolinie. Najlepszą Restauracją Roku 2020 w Polsce została Akademia Restauracja z Warszawy. Wyśmienita, tajska kuchnia Restauracji ThaiStreet Wilanów by Magdalena Woźniak z Warszawy otrzymała tytuł Najlepszej Restauracji Kuchni Tajskiej Roku 2020 w Polsce. Odkrycie Kulinarne Roku 2020 to Bursztynowa Bistro z Warszawy, bistro specjalizujące się w daniach na bazie najlepszych w Polsce serów długodojrzewających Skarby Serowara - Bursztyn, Rubin i Szafir.

Nagrodę w kategorii Eventowe Miejsce 2020 Roku otrzymała RESTAURACJA STIXX Bar & Grill z Warszawy oferująca doskonałą kuchnię z całego świata, perfekcyjną obsługę, wyśmienite koktajle przy najdłuższym barze w mieście.

źródło: Polska od Kuchni, opr. AS

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 9

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Gratulacje (, #IP 0b399d8132) Odpowiedz

Gratulacje wiadomo od kogo pani Gesler powinna sie uczyć