Wiadomości z Garwolina

Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (20 - 26 lipca 2020 r.)

Dodano:
garwolin - Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (20 - 26 lipca 2020 r.)

Działania strażaków z powiatu garwolińskiego w minionym tygodniu.

21 lipca 2020 r.

Zdarzenie drogowe w miejscowości Nowy Puznów

Po godzinie 15 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Nowy Puznów, w którym uczestniczył samochód osobowy i samochód dostawczy. W wyniku tego zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby, którym pomocy udzielił zespół ratownictwa medycznego. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. W akcji trwającej ponad trzy godziny uczestniczył jeden zastęp PSP oraz dwa zastępy OSP.

23 lipca 2020 r.

Zdarzenie drogowe w miejscowości Miastków Kościelny

Przed godziną 15 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o osobie uwięzionej pod samochodem osobowym. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że poszkodowany został uwolniony przez osoby postronne i znajduje się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W akcji trwającej ponad jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP oraz dwa zastępy OSP.

REKLAMA:


24 lipca 2020 r.

Zdarzenie drogowe w miejscowości Łaskarzew

Po godzinie 12 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Łaskarzew, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe. W wyniku tego zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. W akcji trwającej jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP oraz dwa zastępy OSP.

25 lipca 2020 r.

Trąbki zatrucie tlenkiem węgla

Przed godziną 21 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o załączeniu czujnika tlenku węgla w budynku mieszkalnym w miejscowości Trąbki. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca i dokonaniu pomiarów, które potwierdziły obecność tlenku węgla w budynku. W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany. W akcji trwającej blisko jedną godzinę udział brał jeden zastęp PSP oraz jeden zastęp OSP.

26 lipca 2020 r.

Zdarzenie drogowe w miejscowości Borowie

Po godzinie 14 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Borowie, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu źródła prądu w pojazdach oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. W akcji trwającej ponad jedną godzinę uczestniczył jeden zastęp PSP oraz jeden zastęp OSP.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.