Wiadomości z Garwolina

Młodzi strażacy z OSP Garwolin z dofinansowaniem

Dodano:
garwolin - Młodzi strażacy z OSP Garwolin z dofinansowaniem

Wczoraj w Ośrodku Kultury w Pilawie odbyło się podpisanie umów na dofinansowanie zakupu sprzętu dla młodych strażaków ochotników z OSP Garwolin. Łącznie strażacy otrzymają 15 tys. zł.

-  Jestem pewna, że 15 tys. z WFOŚIGW razem ze środkami z miasta Garwolin zostanie bardzo dobrze zagospodarowane - napisała na swoim facebooku burmistrz miasta Garwolin Marzena Świeczak.

- Warto wspierać każdy przejaw aktywności młodzieży, a zwłaszcza jeśli chodzi o Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze. Na takie wsparcie można liczyć ze strony pana ministra Henryka Kowalczyka, wiceprezes WFOŚIGW Kamili Mokrzyckiej oraz dyrektor Wydziału Zamiejscowego WFOŚIGW w Siedlcach Agnieszki Kiliańczyk. Dziękujemy! - zaznaczyła włodarz.

żródło i zdjęcia: FB Burmistrz Miasta Garwolin Marzena Świeczak

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 5

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Selgros (, #IP 9d63040fe7) Odpowiedz

15 tys i tyle szumu...

co komu pomóg posel-niech napisze? (, #IP 58498e547c) Odpowiedz

koniec lansowania się fotkami

Zmartwiona (, #IP 3153e0642b) Odpowiedz

Co się dzieje z posłem Woźniakiem? Nie proszą go na żadne uroczystości ani spotkania, nawet nie wymieniają w podziękowaniach. Czy jeszcze jest posłem?

"OSEŁ" WOZNIAK (, #IP 8738945fb7) Odpowiedz

CHOĆ CZĘŚĆ ZAUWAŻYŁA CO TO ZA CZŁOWIEK !!!1