Wiadomości z Garwolina

Był pod wpływem narkotyków. Dachował i wpadł w ręce policji

Dodano:
garwolin - Był pod wpływem narkotyków. Dachował i wpadł w ręce policji

Policjant garwolińskiej komendy próbował zatrzymać kierującego alfą, który przekroczył dozwoloną prędkość. Kierowca podjął nieudaną próbę ucieczki, która zakończył się dachowaniem pojazdu. Zatrzymany kierowca był pod wpływem narkotyków, posiadał zakaz prowadzenia pojazdów a jego pojazd nie był zarejestrowany i nie posiadał ubezpieczenia.


Funkcjonariusz z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Policji w Garwolinie, w trakcie pomiaru prędkości jazdy w miejscowości Wola Żelechowska, zmierzył prędkość alfy, której kierujący przekroczył w obszarze zabudowanym o 25 km/h. Podjął próbę zatrzymania kierującego, który nie zastosował się do sygnałów funkcjonariusza. W trakcie ucieczki kierujący stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego, aż w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i po dachowaniu zatrzymał się na przydrożnej łące.

REKLAMA:


Policjant szybko zatrzymał 22-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Jakby tego było mało, mężczyzna znajdował się pod działaniem narkotyków. Samochód, którym kierował nie był zarejestrowany, ani ubezpieczony.
Teraz o losie pirata drogowego zadecyduje sąd.

Autor: Małgorzata Pychner-KPP
zdjęcie poglądowe

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.