Garwolin Sport

VII Turniej Szóstek Piłkarskich o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego

Dodano:
garwolin - VII Turniej Szóstek Piłkarskich o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego

Starosta Powiatu Garwolińskiego oraz animatorzy sportowi boiska Orlik 2012 w Żelechowie zapraszają do udziału w VII Turnieju Szóstek Piłkarskich o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego, który odbędzie się 23 sierpnia 2020 roku od godziny 12.00 na boisku Orlik 2012 w Żelechowie zlokalizowanym przy ul. Szkolnej 3.


Więcej informacji dot. terminów zgłoszeń drużyn oraz zasad uczestnictwa w turnieju znajdą Państwo w załączonym komunikacie organizatorów turnieju. Poniżej dostępne są również do pobrania regulamin turnieju, formularz zgłoszeniowy oraz druk pozwolenia rodziców/opiekunów prawnych na udział w turnieju osoby niepełnoletniej.

REGULAMIN TURNIEJU

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

POZWOLENIE NA UDZIAL W ZAWODACH

KOMUNIKATREKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

zbiórka (, #IP f8f135b455) Odpowiedz

ciekawe czy w starostwie mają zgodę prawną na publiczną zbiórkę kasy? w najbliższym czasie starosta bedzie żenił swoje pacholę i przyboczni jego (podobno sekretarzyna) zbierają wśród radnych i całej ekipy starostwa kaskę na prezent, w dobrym tonie jest 100 kopsnąć aby szef jak zobaczy listę dobrowolnych darczyńców nerwa na kogoś mało dającego nie złapał.