Rozrywka | Kultura Garwolin

Kolejna odsłona Festiwalu Akordeonistów

Dodano:
garwolin - Kolejna odsłona Festiwalu Akordeonistów

W niedzielę 13 września 2020 r. w ramach Festiwalu Akordeonistów, w kościele parafialnym w Łaskarzewie odbył się wyjątkowy koncert, podczas którego wystąpili Krzesimir Dębski, Zagan Acoustic, Karolina Sołomin, Kamil Pękala oraz Artis. Była to prawdziwa ,,uczta muzyczna”!

Znakomite aranżacje klasycznych polskich utworów oraz improwizacje jazzowe na najwyższym poziomie wywarły ogromne wrażenie na słuchaczach. W czasie koncertu można było usłyszeć także znane pieśni patriotyczne m. in. ,,Bogurodzica’’, ,,O mój rozmarynie’’ czy ,,Dumka na dwa serca’’.

- Szczególne wyrazy wdzięczności należą się marszałek Marii Koc za wsparcie przy pozyskaniu dofinansowania z Narodowego Centrum Kultury oraz ks. prałatowi Sławomirowi Niewęgłowskiemu proboszczowi parafii Łaskarzew za umożliwienie zrealizowania koncertu na terenie kościoła parafialnego, a także Monice Walendzie za wzorowe zorganizowanie całego przedsięwzięcia – czytamy na stronie UM Łaskarzew.

 Kolejne wydarzenie muzyczne to ,,Piaf po Polsku – najpiękniejsze piosenki Edith Piaf’’ w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Łaskarzewie 20 września 2020 r. o godz. 17.00.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 18

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Normalnie Askarzew... (, #IP cd9d6b2401) Odpowiedz

...harmonio stoi. Tylko coś tych akordeonistów nie widać. Co najmniej, jakby w wyborach miss Polonia startowali stare baby. Niedługo to futerał od harmoszki postawio i też będzie festiwal akordeonistów. A zaśpiewa Zenek.