Wiadomości z Garwolina

Jeden kierowca pod wpływem, inny kierował niezarejestrowanym pojazdem

Dodano:
garwolin - Jeden kierowca pod wpływem, inny kierował niezarejestrowanym pojazdem

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne narzędzie służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 3 prawa jazdy.


15 września, Ruda Talubska

48-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Peugeot, znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym ponad 0,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

19 września, Sobolew

33-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował ciągnikiem rolniczym, nie stosując się do wyroku sądowego – zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ciągnik jak i wóz nie posiadały wymaganego przepisami oświetlenia. Ursus był niezarejestrowany, niedopuszczony do ruchu, nie posiadał wymaganej obowiązkowej polisy OC. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 2 osoby straciły prawo jazdy. W tych przypadkach kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatami i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.