KurierGarwoliński.pl

Ciekawe tematy z Garwolina

Trwają prace na Południowej Obwodnicy Warszawy

Dodano:
garwolin - Trwają prace na Południowej Obwodnicy Warszawy

Trwają prace przy budowie Południowej Obwodnicy Warszawy. Z inwestycji skorzystają też mieszkańcy powiatu garwolińskiego dojeżdżający do stolicy.

Na węźle Patriotów, w miejscu przecięcia Południowej Obwodnicy Warszawy w ciągu drogi ekspresowej S2 z ul. Patriotów oraz linią kolejową nr 7 łączącą Warszawę z Lublinem, trwają prace wykończeniowe w obrębie wanny szczelnej, wiaduktów drogowych oraz wiaduktu kolejowego. Na oczyszczoną i przygotowaną betonową nawierzchnię wanny szczelnej układana jest izolacja z papy bitumicznej, a na nią warstwa asfaltu twardolanego.

REKLAMA:


Prowadzone są też prace w obrębie chodników oraz ścieżek rowerowych. Po stronie wschodniej węzła Patriotów wykonywane jest oznakowania poziome i montowane pionowe. Związane jest to z planowanym na przyszły tydzień przełożeniem ruchu na wschodnią stronę ul. Patriotów. Likwidacja obecnego objazdu po zachodniej stronie, przecinającego trasę główną przyszłej drogi ekspresowej S2, umożliwi wykonanie pozostałych prac w rejonie łącznic węzła i dokończenie rond.

GDDKiA, fot. Krzysztof Nalewajko, opr. AS

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 16

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.