Wiadomości z Garwolina

Prototypowy polski samochód na budowie obwodnicy Warszawy

Dodano:
garwolin - Prototypowy polski samochód na budowie obwodnicy Warszawy

Na budowie Południowej Obwodnicy Warszawy pojawił się prototypowy polski samochód elektryczny izera w wersji hatchback. Zamknięty odcinek drogi ekspresowej S2 posłużył za plan zdjęciowy dla materiału, jaki niedługo pokaże się na jednym z internetowych portali informacyjnych poświęconych motoryzacji.

Ciekawostką dla fanów motoryzacji jest prototyp pierwszego polskiego samochodu elektrycznego izera. Wczoraj na budowie Południowej Obwodnicy Warszawy obywały się nagrania na temat pojazdu dla jednego z portali poświęconych motoryzacji.

Informacja ze strony pojazdu:
Izera jest urzeczywistnieniem marzeń o polskiej marce samochodowej. Nowoczesnej, odpowiadającej na wyzwania współczesnego świata. Zdolnej bez kompleksów konkurować z najlepszymi. Tworząc ją, inspirowaliśmy się naturą i nowymi technologiami. To one zmieniają nasze życie i otaczający świat. Przede wszystkim stworzyliśmy ją jednak dla Was, bo wiemy jak cenicie komfort, niezależność i bezpieczeństwo. Wyruszcie wraz z nami w fascynującą podróż polskim samochodem elektrycznym.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 9

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Sabrina z SYRENKI (, #IP cc7f6de0f2) Odpowiedz

Wstyd dla 40 milionowego kraju który nie ma własnej ojczyźnianej marki. Bujamy się z tematem od 20 lat...