KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Zmarł Zbigniew Węgrzynek

Dodano:
garwolin - Zmarł Zbigniew Węgrzynek

Zmarł Zbigniew Węgrzynek, społecznik, samorządowiec i pasjonat historii, mieszkaniec Wilgi. W ostatnich tygodniach zmagał się z COVID-19.

Zbigniew Węgrzynek był wieloletnim pracownikiem Starosta Powiatowego w Garwolinie. Sprawował też funkcję przewodniczącego rady gminy Wilga.

O śmierci Zbigniewa Węgrzynka poinformowali pasjonaci historii z portalu Dawny Powiat Garwolin i Okolice.

„Zbyszek Węgrzynek, nasz przyjaciel i wielki człowiek odszedł od nas.
Jesteśmy zdruzgotani tą informacją, wierzyliśmy, że się uda, miał tyle planów, zapraszał nas na działkę, gdzie jeszcze mieliśmy tyle sobie do powiedzenia, a tematów nigdy nie brakowało - to czasu na nie brakowało.
Tym razem czasu będzie dużo, ale Zbyszka z Nami już fizycznie nie będzie, choć we wspomnieniach będziemy często do Niego wracać. Do Jego Zeszytów Historycznych, do wsparcia w indeksacjach, do zdjęć które nam pokazywał, historii, które opowiadał bez końca, uśmiechu, który zapamiętamy do końca naszych dni.

REKLAMA:


Wspaniały człowiek i przyjaciel, miłośnik historii regionalnej, Wilgi i okolic.
Żegnaj Zbyszku, trzymaj się Boniu!
Nasz portal stracił przyjaciela jakiego ciężko będzie zastąpić. Zbyszek właśnie taki był – niezastąpiony!”- czytamy we wpisie.

W lutym Zbigniew Węgrzynek skończyłby skończyłby 64 lata. 

zdjęcie: FB Dawny Powiat Garwolin i Okolice.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.