Wiadomości z Garwolina

Nowy sprzęt komuterowy dla garwolińskiej ''Dwójki''

Dodano:
garwolin - Nowy sprzęt komuterowy dla garwolińskiej ''Dwójki''

Burmistrz Garwolina Marzena Świeczak przekazała sprzęt komputerowy dla Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. 1 Pułku Strzelców Konnych w Garwolinie.


Jest to kolejny sprzęt, który trafia do naszych szkół. Niedawno burmistrz przekazała zestawy do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej oraz do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka. Więcej na ten temat TUTAJ. Tym razem zestawy komputerowe trafiły do Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. 1 Pułku Strzelców Konnych w Garwolinie. Komputery są już zainstalowane w pracowni komputerowej i będą wykorzystywane przez uczniów podczas zajęć z informatyki. To także cenna pomoc w codziennym zdalnym nauczaniu dla garwolińskiej jednostki oświatowej. W miarę możliwości finansowych, staramy się doposażać placówki oświatowe w niezbędny sprzęt do nauki – informuje burmistrz.

10 zestawów komputerowych wraz z oprogramowaniem zakupiono ze środków własnych Miasta Garwolina. W imieniu szkoły sprzęt odebrał Adam Wyskwar Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. 1 Pułku Strzelców Konnych w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 4

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

wikipedia.garwolin.org (, #IP 19c97f4285) Odpowiedz

Ile ten skromny zakup/DAR kosztował podatników?